Organizace pomáhá sociálně vyloučeným osobám pravidelnými a samostatnými volnočasovými aktivitami pro děti a mládež od roku 2001. Pomáhá také tomu, aby se tyto osoby více zapojily do společnosti.

Cílem této organizace je spojit sociálně vyloučené občany s rozhodovacím procesem a aktivovat místní instituce a organizace v regionu tak, aby mohly spolupracovat v procesu integrace těchto lidí do společnosti. Organizace svými aktivitami vytváří podmínky pro rozvoj romské komunity, multikulturní tradice, romský folklór, jazyk a literaturu a snaží se tuto kulturu prokázat většině i ostatním menšinám. Nakonec nabízí i seberealizaci pro ženy, které se chtějí zapojit do workshopů nebo uměleckých prací.

Naše služby a akce jsou jednorázové, týdenní, celoroční i dlouhodobé. Pracujeme s lidmi ze sociálně vyloučených komunit všech věkových skupin a neomezujeme naše služby dle etnického původu či věku.

DVEŘE MAJÍ OTEVŘENÉ VŠICHNI, A POKUD UMÍME POMOCI, TAK POMÁHÁME.

Pomáháme všem, komu pomoci můžeme. Cílem jsou kvalitní komunitní služby různého spektra. Realizujeme to, co nám dává smysl a pomáhá ostatním. Myšlenky realizace naší práce vychází od lidí samotných – oni jsou ti, co nám udávali a udávají směr a služby vychází z jejich aktuálních potřeb.

Cíl je zřídit komunitní centrum, které nabízí kvalitní sociální a komunitní služby a aktivity.

Zásady o ochraně osobních údajů / Cookies na webu / Obchodní podmínky / Kontakt

©Veškerý obsah spadá pod autorská práva majitele webu. Sdílení bez svolení majitele je zakázané.

Web vytvořila firma Development4project s. r. o.